NANA

Animék, mangák értékelése, kritizálása, ajánlása
Lezárt
SakuraChan
lelkes fórumozó
Név: Benda Barbara
Kapcsolat:

NANA

Hozzászólás Szerző: SakuraChan » 2009. 08. 03. 23:36

Ha nem vagyok vak (mármint az vagyok :mrgreen: ), akkor még ilyen topic sincs...
Sztem kawaiii~ anime, a zenéi tökjók. Black Stones vs. Trapnest. Én először azt hittem, hogy a Reira sokkal komolyabb, közbe meg néha elég nyafi. De még mindig nem tudom elképzelni hogy járhatott Yasu-val. :mrgreen:
Shuji elég bunkó, szerencsére többet már nem is szerepel...
Na ki látta? :mrgreen:
"Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van."
"A gonosznak meg kell halnia...PUSZTULJ!" by: Mikami^^
Kép

satsuki
lelkes fórumozó
Név: Buzás Daniella

Re: NANA

Hozzászólás Szerző: satsuki » 2009. 08. 04. 10:09

ÉÉÉÉN!!!!
Mármint még nem láttam végig,de minden héten megnézem az Animaxon. :D :D :D
Nagyon szeretem.Annyira aranyos volt Nobu,amikor sírt. :P Ő a kedvencem,főleg,hogy Pálmai Szabolcs a magyar hangja. :D KAWAII
"Légy hű önmagadhoz.Hogy amikor majd visszatekintesz,ne kelljen semmit sem megbánnod.Találd meg,amire vágysz,és tegyél meg érte mindent,amit tudsz.Erről szóljon az életed."
KépKépKépKépKép

Minami
feltörekvő fórumozó
Név: Horváth Bernadett

Hozzászólás Szerző: Minami » 2009. 08. 04. 20:34

az animét imádom, de amagyar szinkront nem nézem.amióta nincs gépem megőrülök h nemtom folytatni a nanát elakadtam a 40-ik résznél..T_T ööö.. ftp is megszűnt.. T_T shit.. de az anime nagyon jó,és imádom :D nagyonvárom már h folytathassam :3
,,Ha te vagy a világon a legszomorúbb, ne búslakodj hiszen valamiben leg lettél."
Follow the Hollow!

Minto

Hozzászólás Szerző: Minto » 2009. 08. 09. 22:01

De örülök ennek a topic-nak! ^^ A Nana a kedvenc animém! :D Én nem nézem az animaxon, de viszont videoplayer-en nézem a magyar szinkronos videót. (nincs Animaxunk... :? *sír* Amúgy azért nem nézem felirattal, mert már fáj a szemem a sok feliratos anime olvasgatásával xD) Kedvencem: Nobu! Annyira aranyos!!! :mrgreen:
De Hachi és Nana is aranyos! :D Amúgy Reira engem is meglepett! xD!

Lezárt