Bleach

Animék, mangák értékelése, kritizálása, ajánlása
scorchio
admin
Név: Adamek Zoltán
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2008. 10. 15. 12:47

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay!

Bleach 190 vééééégreeeee nagyon jóóóféleeeeee, erre megért várni (OP-ED csere thx God) ^^
Scor / Adamek Zoltán | Klubvezető / admin. | blog: http://zoltanadamek.com

Nezuvian
lelkes fórumozó
Név: Chován Zoltán

Hozzászólás Szerző: Nezuvian » 2008. 10. 16. 13:05

scorchio írta:yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay!

Bleach 190 vééééégreeeee nagyon jóóóféleeeeee, erre megért várni (OP-ED csere thx God) ^^
hmm imho akkor is sok volt a visszaemlékezés, egyébként valóban rohadtul pozitív h vége a filleráradatnak^^
Kép

Kagegod

Hozzászólás Szerző: Kagegod » 2009. 01. 03. 16:10

Bár Ichigo még nem használta a Holllooww-maszkját igaz csak most kezdett el harcolni
Ulquiorra Schifferer bár a nélkül is elég erős...

PZoli

Hozzászólás Szerző: PZoli » 2009. 01. 18. 01:48

ÁÁÁÁ ez a pár rész ahol Kenpachi harcal noitra.val nem semmi.:)
Most elvileg vagy meghalt noitra a 202 végén vagy nem:D

satsuki
lelkes fórumozó
Név: Buzás Daniella

Hozzászólás Szerző: satsuki » 2009. 05. 05. 00:21

Helloooo!!! :D Gondoltam ide is írok egy keveset (bár én csak az Animaxon szoktam nézni magyar szinkronnal;itt szeretném megjegyezni,hogy nem leszólni a szinkronját,mert igenis jó!). :x
Egy valamit sajnálok igazán,hogy magváltozott Urahara szinkronja,pedig milyen jó volt!!! :cry: Sokkal jobban illett a karakterhez,mint a mostani (megjegyzem,hogy nem láttam a japánt,így nem tudom,hogy az milyen).A lényeg az,hogy azt egyből felismertem,ha megszólalt,de ez a mostani valahogy olyan hétköznapi hang és nem tűnik ki annyira a többi közül,úgyhogy mostmár nem ismerem fel első hallásra.Milyen kár!!! :(
"Légy hű önmagadhoz.Hogy amikor majd visszatekintesz,ne kelljen semmit sem megbánnod.Találd meg,amire vágysz,és tegyél meg érte mindent,amit tudsz.Erről szóljon az életed."
KépKépKépKépKép

scorchio
admin
Név: Adamek Zoltán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2009. 05. 05. 11:33

Ezt inkább nem kommentálnám, csak annyira, hogy... inkább nézz meg egy pár részt japán hanggal, angol felirattal és utána beszélgetünk ;)
Scor / Adamek Zoltán | Klubvezető / admin. | blog: http://zoltanadamek.com

Akela
feltörekvő fórumozó
Név: Lakati Balázs

Hozzászólás Szerző: Akela » 2009. 05. 05. 12:59

scorchio írta:Ezt inkább nem kommentálnám, csak annyira, hogy... inkább nézz meg egy pár részt japán hanggal, angol felirattal és utána beszélgetünk ;)
Én végig néztem 180 részt japánul és 50 valamennyit magyarul és nekem is tetszik a magyar szinkron. Mert 1 szinkronba ne azt nézzük már hogy mennyire hasonlít a hangja az eredetihez hanem hogy mennyire sikerül átadnia az eredeti mondandóját és mennyire sikerül beleélnie magát a színésznek. És azt nagyon is eltalálták a bleachbe. Lassan csak összegyűlik megint 1 jó adag új rész és lehet nézni megint japánul xD.
Pokolra szállni könnyű ....csak kijutni nehéz! (Vergilius)

satsuki
lelkes fórumozó
Név: Buzás Daniella

Hozzászólás Szerző: satsuki » 2009. 05. 05. 15:16

Köszi,Akela.Örülök,hogy másnak is tetszik a magyar szinkron.
"Légy hű önmagadhoz.Hogy amikor majd visszatekintesz,ne kelljen semmit sem megbánnod.Találd meg,amire vágysz,és tegyél meg érte mindent,amit tudsz.Erről szóljon az életed."
KépKépKépKépKép

rhem

Hozzászólás Szerző: rhem » 2009. 07. 20. 12:32

Hát én nem szólom le a szinkront,tudom nem várható el a magyar sz,szinészektől hogy japánul orditsák a támadás nevét de az "égmetsző holdagyar" is csak leirva szép. 8-)

Angelcie

Hozzászólás Szerző: Angelcie » 2009. 07. 24. 12:06

OMG 2 hója nem láttam egy bleacht sem....
És vajon mikor lesz időm...? :?
Ez durva. :shock:

Lezárt