Jigoku Shoujo

Animék, mangák értékelése, kritizálása, ajánlása
Lezárt
Minami
feltörekvő fórumozó
Név: Horváth Bernadett

Jigoku Shoujo

Hozzászólás Szerző: Minami » 2008. 05. 29. 15:57

Ezt azért nyitottam, hogy megtárgyalkjuk a kritikákat, azt,hogy mit szeretsz benne.Am. ez az anime a nagyon sokadik kedvencem igazánól már annyi van, hogy már nem tudom követni ^^
,,Ha te vagy a világon a legszomorúbb, ne búslakodj hiszen valamiben leg lettél."
Follow the Hollow!

sekirion
lelkes fórumozó
Név: Kiss Dávid

Re: Jigoku Shoujo

Hozzászólás Szerző: sekirion » 2008. 05. 29. 21:55

Én ebből az első 10 részt láttam.
2 oldalú véleményem van a dologról
1. oldal: Eléggé sablonos a dolog, ez persze csak az elejére igaz, mert utána ha jól tudom beindul a sztori. (Hát én ezt nem vártam meg :roll: ) A forgatókönyv ugyanaz: baj, interneten bírom nevét, jön a csaj, kinyírom az ellenségem és passz)

2. oldal: eléggé elgondolkodtató a dolog. Tekintve, hogy itt több értéket adta az emberi életnek (Nem úgy mint más tömeggyilkolós animében). Itt az emberek elgondolkoznak azon, hogy tényleg megéri-e a másik halála.
„A vas tele van szennyeződésekkel, melyek gyengévé teszik,
de a kovácsolás során acéllá válik és borotvaéles kard lesz belőle.
Az ember ugyanígy fejlődik.”
- Ueshiba Morihei

Minami
feltörekvő fórumozó
Név: Horváth Bernadett

Hozzászólás Szerző: Minami » 2008. 05. 30. 15:54

sekirion írta:Én ebből az első 10 részt láttam.
2 oldalú véleményem van a dologról
1. oldal: Eléggé sablonos a dolog, ez persze csak az elejére igaz, mert utána ha jól tudom beindul a sztori. (Hát én ezt nem vártam meg :roll: ) A forgatókönyv ugyanaz: baj, interneten bírom nevét, jön a csaj, kinyírom az ellenségem és passz)

2. oldal: eléggé elgondolkodtató a dolog. Tekintve, hogy itt több értéket adta az emberi életnek (Nem úgy mint más tömeggyilkolós animében). Itt az emberek elgondolkoznak azon, hogy tényleg megéri-e a másik halála.

Válasz: Sztem igazad van,néha már tényleg uncsi, hogy vki bosszút áll egy emberen jön Emma Ai és kinyírja.De azért vannak benne jó sztorik, amin lehet sírni meg ilyenek, az a jó benne, hogy azért mindig máshogy hal meg az, akin bosszút álltak stb. :D

"Légy büszke arra, amit eddig elértél, s higgyél abban, hogy milyen messze tudsz még elmenni."
,,Ha te vagy a világon a legszomorúbb, ne búslakodj hiszen valamiben leg lettél."
Follow the Hollow!

HaruChan
lelkes fórumozó
Név: Zavala Bolivia

Hozzászólás Szerző: HaruChan » 2008. 06. 04. 21:15

Igazából a második évad ebből a szempontból valamivel izgibb :mrgreen: (igen, láttam belőle 2 részt). Ott azt is láthatjuk, hogyan hal meg valaki, aki már pokolra küldött egy embert :mrgreen: és szerintem jobban sikerült nekik a "komoly"mondanivaló is, legalábbis amit én láttam, abban mindenképp.
szúnyoggyilkolás 5 lépésben:
1. csatakiáltás
2.megragadás
3.rutinos összenyomás
4.végigkenés a falon
5. kárörvendés: )
+1 bónusz pedig amikor észreveszed, hogy még 300x van belőlük.
http://twitter.com/GinnyChii

SakuraChan
lelkes fórumozó
Név: Benda Barbara
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SakuraChan » 2008. 06. 19. 20:40

én még nem láttam az egészet végig, csak pár részt, de sztem olyan Death Note+Elfen Lied keverék.XD
de különben sztem jóó anime^^:P
"Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van."
"A gonosznak meg kell halnia...PUSZTULJ!" by: Mikami^^
Kép

Lezárt