Állandó meetek - mik legyenek?

Szeretnéd tudni, mikor találkozunk? Ötleted van, hogy mit csináljunk? Itt a helye!
Zakuro
szervező, hiszen szervez ő...
Név: Oláh Zsófia
Kapcsolat:

Re: Állandó meetek - mik legyenek?

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2015. 01. 07. 20:02

Akkor milyen forralt bort találtatok? :D
(=⌒‿‿⌒=) Zaku vagyok, a túlélő _φ(。。)
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Yasa-chan
Név: Kucska Anikó

Hozzászólás Szerző: Yasa-chan » 2015. 01. 07. 20:37

Olyat, amilyet nem fogunk meginni soha :D Az egyik helyen ijesztően nézett a bácsi, a másiknál meg rosszabb esetben 900, jobb esetben 800FT volt 2 deci... :D Szóval inkább hagytuk, és bementünk CBA-ba kakaóért, kávéért meg egy kis kajcsiért :D (meg hát a meleg, ugye...:D)
Anikó vagy Yasashii, vagy...ami szimpatikus... Izéke...//

Yasa-chan

Hozzászólás Szerző: Yasa-chan » 2015. 06. 01. 18:48

Nem is annyira állandó meet-es téma, de most szabad lelkű leszek egy kicsit :D

Valamikor rég, a nagyon-nagyon messzi galaxisban, amikor még a jelenlegi klubtagok is csak csalóka kis álomképek voltak; valamikor nagyon régen amikor még a Boronkay berkein belül pakolgattuk lapjainkat, akkoriban volt egy szépséges, csudálatos...Izénk. Nem, nagyon jó téma vagyok én magam is a szép kis hatszáz-nemistudom hány évemmel, de most nem ez a téma.

Na jó, meguntam az idétlen szöveggyártást, szóval arról van szó, hogy vicces lenne egy kicsivel nagyobb, jobban leszervezett meet-et összerakni egyszer csak, és mivel több termet nem tudom, hogy le tudunk-e szervezni ingyen és bérmentve (azért meglehetne kérdezni, hogy mennyiért lehetne egy plusz termet megkapnunk, vagy esetleg hétvégére, vagy valami), minden esetre van csudálatos 3 használható (bár kicsi) sarkunk, amiket frankón be lehetne rendezni, amikben lehetne teázni-ramenezni, egyszercsak (talán) DDR-ezni, manga sarkot vagy előadásokat csinálni, és ezek csak az első kis ötleteim, amiket móka lenne kitalálni :)

Nem azt mondom, hogy most azonnal, de szépen lassan elkezdhetnénk valami hasonlóban gondolkozni, szépen lassan kialalkítgatni, megszervezni, csak mert úgy miért ne ;)

(A negatív gondolatokat még csak gondolatban is kéretik mellőzni. Ez az egész semmilyen célt nem szolgál, kizárólak a magunk - és esetleges látógatóink - szórakoztatását kívánja teljesíteni. :P)

scorchio
admin
Név: Adamek Zoltán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2015. 06. 01. 22:18

Csak hogy konkretizáljak, amit Yasa említett, az konkrétan egy diáknap volt amúgy :) Teljesen támogatom az ötletet egyébként, felvittem Trello-ra (már akinek ez mond valamit egyelőre).
Scor / Adamek Zoltán | Klubvezető / admin. | blog: http://zoltanadamek.com

Yasa-chan

Hozzászólás Szerző: Yasa-chan » 2015. 06. 03. 22:45

Direkt nem mondtam :P (szeretném, ha el tudnánk határolódni a régi dolgoktól :))

Válasz küldése