Shinshoku fever

Nippon Shoxx, Nippon Groove, Digital Sushi és minden, ami zenés esemény.
Yasa-chan
szervező, hiszen szervez ő...
Név: Kucska Anikó

Shinshoku fever

Hozzászólás Szerző: Yasa-chan » 2009. 10. 22. 19:36

Hátha valakit érdekel :D

http://www.shinshokufever.try.hu/

/Remélem nem baj, hogy új topicot nyitottam :S /
Anikó vagy Yasashii, vagy...ami szimpatikus... Izéke...//

Miyabi
lelkes fórumozó
Név: Fitus Szandy

Re: Shinshoku fever

Hozzászólás Szerző: Miyabi » 2010. 02. 24. 19:39

Tomival megyünk a most péntekire, majd jelzem, hogy van-e értelme rendszeresen eljárni rá... :) Akinek esetleg lenne kedve eljönni, annak jelzem, hogy télbúcsúztató lesz, és a jelmezekért welcomedrink jár! ;)
"Veled akarok a pokol tüzén elégni // ha itt az idő // Veled akarok a Mennyországba lépni // együtt támadni fel..."

BABYYY~~~!!!

Miyabi
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: Miyabi » 2010. 02. 27. 15:08

Tehát... ott voltunk. :D Bár én a "dj-skedéshez" annyira nem értek (tehát egyáltalán nem...), de egyszerű halandó fülemmel azért feltűnt, hogy még lehet mit fejlődni a zenék átkötésénél...
Apropó zene... néha igencsak elcsúsztak a Shoxx irányába stílusügyileg, holott ez kifejezetten pop és electro irányvonallal lett meghirdetve. Persze, ez valahol természetes, tömeghisztéria lett volna, ha kimarad 1-2 szám...
A hangulat alapvetően nagyon jó volt, az öltözékek hozták a szokott minőséget, a helyszínnel sem volt baj, nem nyomorogtunk, ki lehetett menni levegőzni, le lehetett ülni pihengetni, és lányként fontosnak érzem megemlíteni, hogy a 2 mosdónak köszönhetően nem túl gyakran 3 percnél tovább sorban állni. :D
Egyetlen dolog ártott a hangulatnak: 3-kor be kellett fejezni a bulit, mivel néhány fiatalkorú hölgyemény részegen támolygott a helyszín előtt, ahol rendőrökkel találkoztak... Érthető módon nem engedhették meg maguknak a szervezők meg a tulaj sem, hogy rossz hírét keltsék a helynek, így haza kellett menni... Pontos részleteket nem tudok, de azt hiszem, gondoskodtak azokról valamilyen formában, akik nem tudtak azonnal hazautazni.

Összességében egészen jó kis bulit hoztak össze a drága BMX-esek, vagy legalábbis mindenképp megismételhetőt.
SZERINTEM! :)
"Veled akarok a pokol tüzén elégni // ha itt az idő // Veled akarok a Mennyországba lépni // együtt támadni fel..."

BABYYY~~~!!!

noira
lelkes fórumozó
Név: Ninausz Nóra

Hozzászólás Szerző: noira » 2010. 02. 27. 16:46

Shinsokuhoz inkább nem fűzök kommenteket, SoJon épp eléggé ki van akadva a társaság...
Térdig érő hóban ne kaszálj cseresznyét!

feri
lelkes fórumozó
Név: Nagy Feri

Hozzászólás Szerző: feri » 2010. 02. 27. 19:27

Nóri ez rossz topik. és mi az h shinshoku no comment? ha valaki bulit szervez a saját stílusában az gáz? amugy a szervezés jó volt, sokkal kevesebb zombiállat volt mint a shoxokon általában. am meg elég sok shoxos arc volt lent és jól érezték magukat. "i'm just saying..."
Felmérések szerint az alacsony intelligenciájú emberek a kezüket az egéren tartják üzenetek olvasása közben. Ne vedd le róla. Már késő! :D

noira
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: noira » 2010. 02. 27. 20:25

Feri, egy szóval nem mondtam, hogy bármi bajom van a Shinshokuval, meg a szervezéssel úgy általában, de:
nem vagyok benne biztos, hogy csak úgy lehet bulizni, hogy leissza magát az ember a sárga földig. Az ilyenek ugyanúgy meg vannak szólva Shoxxokon, Grooveokon, DSeken, és azt hiszem, a társaság épeszűbb, belátóbb fele tisztában van azzal, hogy nem erről kéne szólnia egy bulinak. Ha valaki inni akar, menjen el a sarki kocsmába, és jóvan, de ezzel ne tegye tönkre +200 ember szórakozását.

feri
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: feri » 2010. 02. 27. 21:34

én ezt megértem, jó lenne zombimentesen bulizni.a kiakadás jogos, de jobban kiakadtam amikor az a38ről kib@szták az embereket
Felmérések szerint az alacsony intelligenciájú emberek a kezüket az egéren tartják üzenetek olvasása közben. Ne vedd le róla. Már késő! :D

Miyabi
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: Miyabi » 2010. 02. 27. 21:57

Az nem a Shinshoku és nem is a szervezők hibája, hogy ilyen hülye kis picsák látogattak el a buliba... Már bocsánat a kifejezésért! :) A buli maga jó volt, nagy szívás, hogy a kitett/magától kisétált részeg hölgyemények épp az épület előtt mászkáltak, és épp rendőrökbe ütköztek... Ez nem a rendezvényt minősíti szerintem, hanem őket.
És tök jó, Feri, akkor nem csak én vettem észre a lelkesen "shinshokuzó" NS-fanokat... Tényleg ott voltak! :D

BABYYY~~~!!!

noira
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: noira » 2010. 02. 27. 22:11

Eh, most magyarázkodhatok...
NEM a Shinshokut minősítettem, hanem mivel ahhoz kapcsolódott a dolog, így azzal voltam kénytelen utalni a részegekre.

feri
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: feri » 2010. 06. 12. 10:30

2010. 06. 18. Azaz következő pénteken ismét shinshoku. A februárban történtek miatt, este 10től csak 18 év felettiek tartózkodhatnak ott.

Válasz küldése