Mindenféle bárgyú BIT társalgás

Ez a mindenféle bitagyú társalgás helye. ;)
satsuki
lelkes fórumozó
Név: Buzás Daniella

Re: Mindenféle bárgyú BIT társalgás

Hozzászólás Szerző: satsuki » 2010. 10. 07. 22:53

A filmet én is láttam,ésnekem is tetszett,bár voltak bene olyan dolgok,amiket történetileg megváltoztattak,és ezért egy-két rész nem tetszett...A szereplőkről már nem is beszélve... (pl. Steve a filmben jóval idősebb Jin-nél,pedig a játékban egyidősek,stb)
"Légy hű önmagadhoz.Hogy amikor majd visszatekintesz,ne kelljen semmit sem megbánnod.Találd meg,amire vágysz,és tegyél meg érte mindent,amit tudsz.Erről szóljon az életed."
KépKépKépKépKép

scorchio
admin
Név: Adamek Zoltán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2010. 10. 07. 23:11

Nemtom ki hogy van vele, de nekem a Tekken-nek a sztorija(i) [már a game alapján] amúgyis inkább ilyen kis legodarabkáknak tűntek, szóval ilyesmit, hogy életkor, vélhetőleg eléggé szabadon kezelik. [Pl. mai nap tesztkérdése: Mokujin hány éves? És ha igen, miért nem?]
Scor / Adamek Zoltán | Klubvezető / admin. | blog: http://zoltanadamek.com

satsuki
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: satsuki » 2010. 10. 08. 17:32

Egyáltalán nem kezelik szabadon az életkort,még akkor sem,ha néha fiatalabbnak tűnik az illető a koránál.Tekkenpedián minden szereplő fent van,és részekre le vannak bontva az emberek életkorai,vagyis,hogy melyik részben hány éves volt.Mokujinnak nem tudni a korát,mivelhogy ő nem ember,hanem fa...
"Légy hű önmagadhoz.Hogy amikor majd visszatekintesz,ne kelljen semmit sem megbánnod.Találd meg,amire vágysz,és tegyél meg érte mindent,amit tudsz.Erről szóljon az életed."
KépKépKépKépKép

scorchio
admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2010. 10. 09. 23:38

Kötözködnék. :D A fáknak is vannak életkoruk. xD

satsuki
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: satsuki » 2010. 10. 10. 00:10

Lehet,de a játékban erre nem térnek ki.Meg aztán Mokujin amúgy sem szerepel a filmben...
A legnagyob bajom egyébként sem azzal volt,hogy Steve volt Jin "mestere",hanem az,hogy teljesen elferdítették a történetet (pl Kazuya és Jun múltját...,ja és azt már meg sem említem,hogy Steve elvileg Nina fia...)
KépKépKépKépKép

aion
lelkes fórumozó
Név: Gáspár Tamás

Hozzászólás Szerző: aion » 2010. 10. 15. 09:59

Nekem tetszett ezen kívül is...

Szerintem ezek a sztori változtatások szükségesek voltak, hogy egy épkézláb 1 részes filmet meg tudjanak csinálni, és akár még az is megnézze aki nem ismeri a játékot... mert a egyes játék részek között is voltak ferdítések..
Mondjuk steve speciel nekem se tetszett, már csak azért is mert ő az második kedvenc karakterem és a filmben egy kivénhedt fószer volt, nade a film hangulata az nagyon jó volt sztem!
Kép
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

satsuki
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: satsuki » 2010. 10. 16. 23:25

Persze,nekem is tetszett a film,többször is megnéztem. ^^
Egyébként a vége alapján elképzelhető,hogy lesz második része is valamikor.
KépKépKépKépKép

Miyabi
lelkes fórumozó
Név: Fitus Szandy

Hozzászólás Szerző: Miyabi » 2010. 10. 18. 23:39

Ha már kockulás... Én eddig is az Aion-ra esküdtem, és most, hogy kijött a 2.0... *elborult tekintet* Gyönyörű a grafikája, a frissítéseknek hála a lehetőségek lassan (tényleg lassan, de eddig úgy tűnik, hogy biztosan is) elérik a WoW szintjét (azt mondjuk nem szeretem, zárójel bezárva), és *dobpergés* mostmár lehet petem is!!! \\*w*//
Ennyi erről, valahol már muszáj volt lelkesednem... :D
"Veled akarok a pokol tüzén elégni // ha itt az idő // Veled akarok a Mennyországba lépni // együtt támadni fel..."

BABYYY~~~!!!

scorchio
admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2010. 10. 18. 23:43

Nem tudom miért, de mostanában megint a retro játékok korszakát élem. Nincs valakinek a pincében egy felesleges SNES-e? :D

Miyabi
lelkes fórumozó
Név: Fitus Szandy

Hozzászólás Szerző: Miyabi » 2010. 10. 18. 23:53

Én meg Sims 2-zök... :D Mivel még nem sikerült kisírni, hogy tarthassunk háziállatot a lakásban, így szükségem van legalább a virtuális petekre... :) Meg mióta kitaláltam, hogy ha nagy leszek és gazdag, majd nyitok egy kávézószerűséget, azóta Restaurant Empire 2-t játszok... :D
Ja, Scor, majd segítened kell, mert vettem magamnak játékot, és nem megy a gépemen (és tuti, hogy nem a gépigénye magas, mert régi a játék, és az Aion is maxon fut... :D) :$
"Veled akarok a pokol tüzén elégni // ha itt az idő // Veled akarok a Mennyországba lépni // együtt támadni fel..."

BABYYY~~~!!!

Válasz küldése