Milyen játékokkal játszol most?

Ez a mindenféle bitagyú társalgás helye. ;)
scorchio
admin
Név: Adamek Zoltán
Kapcsolat:

Milyen játékokkal játszol most?

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2011. 01. 16. 12:42

Gondoltam kéne egy ilyen, általánosabb, beszélgetősebb játék topic is, ahol az egyszerű flash játékoktól a több DVD-s monstrumokig minden jöhet.
Mostanában három játékot koptatok (na azért annyira nem...), amiből az egyik Nintendo DS-es, a másik kettő meg PC-s. Az első a Shin Megami Tensei: Strange Journey, erről nem nagyon ejtenék szót, látványosnak meg nem valami látványos, viszont számomra kötelező darab :D [Csak nem haladok vele valami nagyon...]

Szeretnél irritáló körülmények között utcai autóversenyezni? Ha igen, akkor a Need For Speed: World-öt neked találták ki. Eleinte némileg szkeptikus voltam vele és kiderült, nem véletlenül (ahogy a kocsikat online összeszinkronizálja, az még mindig katasztrófa, rajtoknál elbőgöd magad olyan). Viszont ha egy picit lejjebb visszük az igényeket és úgy nézzük, mint ingyenes game, akkor azért nem is olyan rossz. :D

Harmadik game és első, amiről videót is kaptok: DCS - Black Shark. Nem tudom, ki szereti a szimulátorokat és ki nem, azt viszont tudom, hogy az olyan repülő/helikopterszimulátorok, amihez 700+ oldal a gépkönyv, nem lehetnek sz@rok :D
Scor / Adamek Zoltán | Klubvezető / admin. | blog: http://zoltanadamek.com

Miyabi
lelkes fórumozó
Név: Fitus Szandy

Re: Milyen játékokkal játszol most?

Hozzászólás Szerző: Miyabi » 2011. 01. 16. 20:23

Én most Zoo Tycoon 2-zök. XD Erre hagyok egy kis időt, aztán majd írom a többit. :D
"Veled akarok a pokol tüzén elégni // ha itt az idő // Veled akarok a Mennyországba lépni // együtt támadni fel..."

BABYYY~~~!!!

scorchio
admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2011. 01. 16. 20:25

Szandi, Rollercoaster Tycoon-oztál te annak idején? :D Nem teljesen releváns, de eszembe jutott megkérdezni xd

Miyabi
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: Miyabi » 2011. 01. 16. 20:31

Az a vidámparkos, ugye? Azzal nem játszottam... tegnapelőtt, mikor letöltöttem a Zoo Tycoon 2-t, gondolkodtam rajta, de abban nem voltak pingvinek meg gyűrűsfarkú makik. És az fontos.
"Veled akarok a pokol tüzén elégni // ha itt az idő // Veled akarok a Mennyországba lépni // együtt támadni fel..."

BABYYY~~~!!!

scorchio
admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2011. 01. 16. 20:35

Kedves olvasók, az előzőekben láthattátok, hogy Szandi még kockaságokra is képes elvetemült cukisággal reagálni. *visszamegy webszerkeszteni* xD

Miyabi
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: Miyabi » 2011. 01. 16. 20:50

Egyébként stratégiai játék-fan vagyok (ilyen "fejlesszük-a-társadalmunkat-és-két-óra-szenvedés-után-atombombázzuk-le-az-ellenfeleket-típusúakat), meg szeretem a nyomozgatós játékokat, utóbbiból nemrég játszottam végig a Dracula Origin-t. Nagyon hangulatos, és bár elég nehéz (nem ritkán kellett internetes segítséget kérnem :$), de a játék Draculája kb. úgy néz ki, mint ahogy Laurell K. Hamilton Jean-Claude-ját elképzeltem, és ezért megérte! ^^ (Ööö, ez egy vámpíros-alakváltós-zombis-gyilkolászós könyvsorozat, sose szégyelljétek, hogy nem ismeritek.)
Ja, meg nemrég Guild 2-vel bűvészkedtem, és rájöttem, hogy roppant sikeres középkori lettem volna. :D Szintén stratégia, bár kicsit más, mint amikre először utaltam.
És persze Aion forever. Már csak a gyönyörű látvány miatt is megéri az a huszonvalahány giga, amit foglal. És ez még csak a kezdet el se tudjátok képzelni, mennyit kockulok mostanában. :D
*visszamegy megetetni a zebrákat*

BABYYY~~~!!!

scorchio
admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2011. 01. 16. 20:58

Miyabi írta:és bár elég nehéz (nem ritkán kellett internetes segítséget kérnem :$)
Kifejezetten imádom azokat a játékokat, amiket nem bírok csak úgy magamtól megcsinálni :) Hogyha az embernek van türelme, hogy utánanézzen istenigazából egy játéknak, akkor az a játék már ér valamit ;)

shael
feltörekvő fórumozó
Név: 0 z

Hozzászólás Szerző: shael » 2011. 01. 16. 23:11

scorchio írta:Hogyha az embernek van türelme, hogy utánanézzen istenigazából egy játéknak, akkor az a játék már ér valamit ;)
Google -> "<játék neve> walkthrough" -> válogass. Már ha jól értelmezem az internetes segítséget.

Legutóbbi kellemes csalódásom az And Yet It Moves volt, alig tudtam letenni, pedig nagyon felhúzott helyenként. Csak kicsit rövidke volt.
Today is a good day.

scorchio
admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2011. 01. 17. 00:31

Nem a megtalálással van az igazi probléma Shael :)

IdontLive
szervező, hiszen szervez ő...
Név: Kertész Renátó

Hozzászólás Szerző: IdontLive » 2011. 01. 17. 02:58

Cosmic Break (erről már csináltam egy szép nagy topicot..)
League of Legends (ez egy MOBA - Multiplayer Online Battle Arena, igen ez teljesen PvP alapú game)
Itt egy szép kis csilli-villi CG Trailer csaléteknek azoknak akiket esetleg érdekel :
Meg itt egy gameplay videó hogy látható legyen nagyjából miként is müxik ez ingame :
Nagyon hosszú és 18:30-tól kezd el játszani ténylegesen + folyamatosan kommentál mindent (akit érdekel a game az jól teszi ha végignézi)
..ezek a gyakoribbak manapság.

Válasz küldése