Itt jártam

Magáért beszél... xD
Yasa-chan
szervező, hiszen szervez ő...
Név:Kucska Anikó
Re: Itt jártam

Hozzászólás Szerző: Yasa-chan » 2010. 10. 22. 17:31

Én meg szokás szerint suliban jártam ma :) Volt három órám, de szakadtam a röhögéstől :D:D
Ember csontozatot mozgattunk (Nem szó szerint, 3D-zni tanulok xD) , és haláli volt :D:D
Anikó vagy Yasashii, vagy...ami szimpatikus... Izéke...//

Miyabi
lelkes fórumozó
Név:Fitus Szandy

Hozzászólás Szerző: Miyabi » 2010. 10. 23. 00:43

Kicsit késve, de megérkeztem: végül Íjászban voltunk (nem tudom, ismered-e, Scor, de ha másért nem is a pizza miatt érdemes benézni, az isteni...), iszogattunk, nosztalgiáztunk, és végre nem hiányoztunk egymásnak... És bár én is szeretnék könnyen-gyorsan milliomos lenni, de most az egyszer kivételesen örülök neki, hogy dolgozom... Imádom a kollégáimat! ^^
"Veled akarok a pokol tüzén elégni // ha itt az idő // Veled akarok a Mennyországba lépni // együtt támadni fel..."

BABYYY~~~!!!

scorchio
admin
Név:Adamek Zoltán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2010. 10. 23. 23:53

Nem ismerem, de majd... :D

Váczi Art Filmklub, filmes tanfolyam 9-15-ig, aztán meg vetítés 18:00-kor és 20:30-kor. Eléggé... sűrű volt ez a nap, de legalább a moziban, amíg a Bűn és büntetlenség ment, el tudtam olvasni nagyjából egy e-book-ot :)
Scor / Adamek Zoltán | Klubvezető / admin. | blog: http://zoltanadamek.com

Miyabi
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: Miyabi » 2010. 10. 24. 19:48

Scor, említetted valamikor, hogy Komfortos mennyországot néztél... Majd ha hasonlóan "sok" szabadidőd lesz, akkor ajánlom figyelmedbe a könyvet, egyáltalán nem hosszú, és sokkal de sokkal megrázóbb élményt ad, mint a film. Azt most nemrég láttam, és úgy, hogy előtte olvastam a könyvet, szinte semmit nem tudott nyújtani, egyáltalán még csak meg sem közelítette az Alice Sebold művet. (Példának okáért: a könyvben sokkal nagyobb jelentősége van az édesanya sorsának és érzelmeinek, arról nem is beszélve, hogy a filmmel ellentétben évtizedeket dolgoz fel. Susie egyáltalán nem tudta ennyire gyorsan elengedni a családját.) Tudom, hogy nem könnyű olvasmány, de ha e-bookot keresnél, csak ajánlani tudom, biztos vagyok benne, hogy te értékelnéd.
Ajánló vége, nagy zárójel bezárva.

Hétvégén otthon voltunk (mármint szüleimnél otthon), és eddig sosem hittem volna, hogy egyszer örülni fogok a (közvetlen a szomszédban megszólaló) hajnali ötös harangszónak... :D Pihenőnek pont jó volt, és arra is, hogy megnyugtassanak: nem olyan közönyös, felszínes, anyagias és pofátlan a világ, mint amilyennek Pesten tűnik néha... :) (Igen, tényleg nem szeretek itt lakni. :D)
"Veled akarok a pokol tüzén elégni // ha itt az idő // Veled akarok a Mennyországba lépni // együtt támadni fel..."

BABYYY~~~!!!

Sonikku
lelkes fórumozó
Név:Csengel Dorisz

Hozzászólás Szerző: Sonikku » 2010. 10. 25. 18:06

scorchio írta:Ha már Dorisz olyan dolgokról beszél, amik komoly hatást gyakorolnak rá, én se leszek kivétel.
nemsokára meg is tudod, hogy pontosan mekkorát! (n_n)b
A gondolataink felelősek a döntéseinkért. A döntéseink felelősek a tetteinkért. A tetteink felelősek jelenlegi helyzetünkért.
Az életünkért MI VAGYUNK A FELELŐSEK!
Az 3-4-5 évvel ezelőtti döntéseink határozzák meg azt, hogy hol vagyunk most, a jelenben.
MOST ismerjétek fel a lehetőségeket, gondolkodjatok pozitívan, és hozzatok jó döntéseket! Ez a kulcs a fejlődéshez!

Sonikku
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: Sonikku » 2010. 10. 26. 20:48

du-ppi-duuub-tüpp-tü-rüüüp
SPEED IN! Kenton! Felpörgetve!
A gondolataink felelősek a döntéseinkért. A döntéseink felelősek a tetteinkért. A tetteink felelősek jelenlegi helyzetünkért.
Az 3-4-5 évvel ezelőtti döntéseink határozzák meg azt, hogy hol vagyunk most, a jelenben.
MOST ismerjétek fel a lehetőségeket, gondolkodjatok pozitívan, és hozzatok jó döntéseket! Ez a kulcs a fejlődéshez!

Miyabi
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: Miyabi » 2010. 10. 27. 20:28

WestEndben kabátot nézni nekem. :D Kabát még nincs, de mindketten megleptük magunkat/egymást 1-1 gyűrűvel, és van egy szép fülbevaló szettem is! :D

BABYYY~~~!!!

scorchio
admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2010. 10. 27. 20:32

Ohohohó! :)

scorchio
admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2010. 10. 30. 23:45

Etyeken, a filmstúdióban (a filmes tanfolyam részeként, amit nyomok épp)... Megnéztük a Hellboy 2 díszleteit, meg bekukkantottunk egy éppen folyó forgatásba is.
Hihetetlen, hogy milyen dolgokat meg tudnak oldani egy film kedvéért...

Aztán mentem a moziba vetíteni, úgyhogy ma fél nyolctól 23:15-ig pörgés (volt talán 2 óra szünet meg sok utazás). Nah ezt nevezem durva napnak.

Sonikku
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: Sonikku » 2010. 11. 02. 01:14

Hellboy *o*

Válasz küldése