Te mit kérnél tőlünk?

Azokra a pillanatokra, amikor nem annyira animékről / mangákról akarsz beszélni, mint inkább saját magadról...
scorchio
admin
Név: Adamek Zoltán
Kapcsolat:

Te mit kérnél tőlünk?

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2013. 01. 07. 22:38

Azt hiszem, előfordult már veled is a következő (vagy ha nem, hát előfordulhat): történt valami veled és/vagy a klubban és szerettél volna beszélni róla. Mindenkivel. És szerettél volna valamit kérni azért, hogy neked egyszerűbb legyen, vagy hogy csak úgy egyszerűen... jobban mehessenek a dolgok.

Tudom, hogy általában nehezünkre esik bármit is kérni a másikról, de azt szeretném, ha komolyan átgondolnánk, miben tudunk egymásnak segíteni. Ezek a kis dolgok (mert néha tényleg csak apróságokról van szó) segíthetnek abban, hogy összekovácsoljuk a társaságot és random összeverődött arcokból csapatot faraghassunk. Persze úgy az igazi, hogyha a kéréseidért ajánlasz is valamit (és egyáltalán nem anyagiakra gondolok)!

Szóval, TE mit kérnél tőlünk?

Valószínű, hogy az elkövetkező időszakban nyitok még egy pár, ilyen "furcsának látszó" kis topicot, de max. töröljük őket, ha nagyon nem tudunk mit kezdeni velük.
Scor / Adamek Zoltán | Klubvezető / admin. | blog: http://zoltanadamek.com

Yasa-chan
szervező, hiszen szervez ő...
Név: Kucska Anikó

Re: Te mit kérnél tőlünk?

Hozzászólás Szerző: Yasa-chan » 2013. 01. 07. 23:16

Nem hiszem, hogy kérnék bármit is, inkább mondanék dolgokat, amiket néha érzek, de ezekhez sokszor nem vagyok elég bátor, vagy csak egyszerűen fölöslegesnek tartom vele nyúzni a másikat.

Az egyik ilyen kis apró dolog az, hogy ne haragudjatok, mert - nem tudom, hogy milyennek tűnhetek kívülről, lehet, azt hihetitek, hogy elhanyagollak titeket, vagy egyszerűen csak azt gondoljátok, hogy "ááá, vele nem foglalkozunk, mert túlságosan is el van magának", vagy nem is tudom... Nem, nem szándékozom elhanyagolni egyikőtöket sem, sőt talán jobban is oda figyelek rátok, mint bárki más (nem biztos, hogy arra, amit beszéltek, hanem inkább a "reakcióitokat" figyelem, hogy adott pillanatban hogy érezhetitek magatokat :3), és nem is vagyok el teljesen jól "egyedül" (nem, nem vagyok egyedül, egyáltalán nem), hanem csak egyszerűen annyi a dolog, hogy nehezen tudok "kezdeményezni". Szeretnélek titeket jobban megismerni, csak nem merek oda menni, nem szeretnélek zavarni titeket azzal, hogy ott vagyok.
Most is úgy vagyok vele, hogy ezeket lehet nem is kellene leírnom, de mégis fontosnak érzem, hogy tudjátok... Tudom, hogy ez nem jó hozzá állás, de egyenlőre még nem tudtam túl sok mindent kezdeni vele. Rengeteg olyan érzésem van az ilyenek miatt, amik nem kellemesek. Például, tudom, hogy ez miatt nem vagyok túl feltűnő (Sokszor maradtam már le a csapattól, mikor éppen tartottunk valahova, olyan is fordult elő, hogy nem szóltam hozzá egy témához/ nem fejeztem be a mondani valómat ez miatt), és rosszul is érzem magam miatta, viszont nem szeretnék leállni pattogni, hogy "hé, figyeljetek rám, én is itt vagyok!" (Jó, ezt persze nem így, szó szerint :D), mert nem tudom, hogy mit csinálnék, ha oda figyelnétek...Nem szeretem a feltűnősködést...

Másik ehhez hasonló dolog, ami jobban zavar, hogy tudom, hogy mire képes a mostani csapat, és biztos vagyok benne, hogy nem erre. Szeretnék ezen változtatni, szeretnék veletek együtt valamit elérni (bármit, amit szeretnénk), de ehhez TI IS KELLETEK. Nélkületek nem megy!

(Bocsi, ha esetleg nem vágna témába a dolog, de ezeken nem ma kezdtem el gondolkozni, és ennek a témának a "leírása" késztetett, hogy leírjam :3)
Anikó vagy Yasashii, vagy...ami szimpatikus... Izéke...//

scorchio
admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2013. 01. 15. 22:43

Yasa-chan írta:csak nem merek oda menni, nem szeretnélek zavarni titeket azzal, hogy ott vagyok.
Nem vagyok benne biztos, hogy ez teljesen korrekt saját magaddal szemben, meg... hát... a másikkal sem. Nem a másik félnek kéne eldöntenie, hogy zavarod-e vagy sem? Adj esélyt magadnak!
Yasa-chan írta:Nem szeretem a feltűnősködést...
El kell tudnod dönteni, hogy mit szeretnél kevésbé, háttérben maradni vagy feltűnni. Létezik egyensúly is, mindenesetre.
Yasa-chan írta:tudom, hogy mire képes a mostani csapat, és biztos vagyok benne, hogy nem erre. Szeretnék ezen változtatni, szeretnék veletek együtt valamit elérni (bármit, amit szeretnénk), de ehhez TI IS KELLETEK. Nélkületek nem megy!
Félek, hogy mi lesz, ha ez az üzenet (vagy bármi hasonló...) süket fülekre talál...

Yasa-chan
Név: Kucska Anikó

Hozzászólás Szerző: Yasa-chan » 2013. 01. 15. 22:44

scorchio írta:
Yasa-chan írta:tudom, hogy mire képes a mostani csapat, és biztos vagyok benne, hogy nem erre. Szeretnék ezen változtatni, szeretnék veletek együtt valamit elérni (bármit, amit szeretnénk), de ehhez TI IS KELLETEK. Nélkületek nem megy!
Félek, hogy mi lesz, ha ez az üzenet (vagy bármi hasonló...) süket fülekre talál...
Azt hiszem, már süket fülekre talált...:(
Anikó vagy Yasashii, vagy...ami szimpatikus... Izéke...//

Szacsi
lelkes fórumozó
Név: Benda Szilvia

Hozzászólás Szerző: Szacsi » 2013. 01. 15. 23:21

sztem inkább csak, nem tudják, hogyan kéne reagálni rá >.<
legalábbis én is írni akartam ide... de nem tom, hogy mit hogyan miért stb. :D még keresem a szavakat, ha megtalálom le is írom :D

Zakuro
Név: Oláh Zsófia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2013. 01. 16. 15:02

Szacsi írta:sztem inkább csak, nem tudják, hogyan kéne reagálni rá >.<
legalábbis én is írni akartam ide... de nem tom, hogy mit hogyan miért stb. :D még keresem a szavakat, ha megtalálom le is írom :D
Ott a pont-legalábbis részemről ^^" kb a topic létrejötte után fél órával már láttam mindent, de még nem nagyon tudom mit/hogyan irjak ide-

Az sajnos velem is gyakran megesik hogy "utánfutó vagyok" (gondolva csak arra hogy szegény Scoréknak hányszor kellett szólniuk hogy menjek előrébb ^^"), avagy a tipikus 3. ember aki nem fér el a járdán :D Mondjuk ebből szokott néha az lenni hogy zaku hirtelen berobban a beszélgetésbe >.<"
Mondjuk nekem nem esik jól ha huzamosabb ideig egy (velem együtt 3 főnél) nagyobb társaságba kell lennem, ezért szoktam néha random félrevonulni és zombulni/antiszockodni, fényképezni, stb ^^" (tudom hogy ez sokszor zavaró tud lenni ^^") A gimi előtt nem nagyon volt olyan társaság akikkel együtt tudtam volna lenni, most is a klubbon kívül nem sok akad(az osztályba random akad egy egy alkalom, szerencsére egyre több mostanában) szóval én alapból inkább az vagyok aki figyeli a többieket, ha van valami amibe tud, akkor abba segít ^^"(jóh, tény, ha olyanom van akkor tudok túlzottan is aktív lenni, stb de én inkább az vagyok aki "megszervezi a bulit" minthogy aki "részt vesz rajta" ^^")
(=⌒‿‿⌒=) Zaku vagyok, a túlélő _φ(。。)
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

scorchio
admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2013. 01. 17. 22:37

Zakuro írta:Mondjuk nekem nem esik jól ha huzamosabb ideig egy (velem együtt 3 főnél) nagyobb társaságba kell lennem, ezért szoktam néha random félrevonulni és zombulni/antiszockodni, fényképezni, stb ^^" (tudom hogy ez sokszor zavaró tud lenni ^^") [...] szóval én alapból inkább az vagyok aki figyeli a többieket
Mindenkinek, akinek ez releváns:
Nem biztos, hogy azzal, hogy "megfigyelőként" működtök, jobban be fogtok tudni illeszkedni a csoportba... Sőt, igazából ez elszigetel titeket. [Tudom, én is szoktam csinálni, van, hogy úgy érzem, túl nagy a zaj a fejemben ahhoz hogy el tudjam engedni magam, stb. - utólag mindig kiderül, hogy hülyeség!]

Gondold át. Azért építünk egy közösséget, hogy önmagunk lehessünk benne. Ha úgy érezzük, hogy nem tudunk beilleszkedni, hogy falakat kell húzni, hogy nem engedhetjük szabadjára magunkat... akkor valamit nagyon nem csinálunk jól.

Zakuro
Név: Oláh Zsófia
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2014. 11. 23. 23:00

Milkát
(=⌒‿‿⌒=) Zaku vagyok, a túlélő _φ(。。)
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

scorchio
admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2014. 11. 24. 21:54

Trollkodásnak tűnik, de néha nekem is jól jönne valami hasonló.

Válasz küldése