Nyelv tanulás

Itt kérhetsz segítséget mindenféle dologban, lásd: érettségik, vizsgák, stb. stb. stb.
Yasa-chan
szervező, hiszen szervez ő...
Név: Kucska Anikó

Nyelv tanulás

Hozzászólás Szerző: Yasa-chan » 2014. 02. 10. 22:51

Mostanában szorgalmasan... Maradjunk annyiban - igyekszem bele vetni magamat az angol tanulás bugyraiba, és arra gondoltam, hogy jó lenne ezzel kapcsolatban nyitni egy témát, okosságokat, tippeket megosztani egymással...

Szóval...

Amivel én perpillanat tanulok:

Van egy duolingo nevű mókás kis alkalmazás telefonra (gépről böngészőből is elérhettek), ami segítségével játékosan neki is lehet esni a dolognak :) Mutogat képeket, beszél, és beszélhetsz, vannak életeid, kapsz pontokat... És bizony versenyezni is lehet! ^^ (szerintem ez az egyik leginkább motiváló része a dolognak, Scor - szorgalmasan győzöm le :D Még viccesebb lenne ha többen is versengenénk ^^)

Valamikor régen kaptam két könyvet, az egyik az öt perc angol című feladat gyűjtemény, ebben a "néni" rengeteg dolgot jól elmagyaráz, és egy nyelvtanos könyvet, amiben sok jó dolgot írtak le.

Ezeken kívül van pár oldal, ami nagyon hasznos tud lenni, ezekből is szívesen írok párat, ha valakit érdekel ^^

Te tanulsz épp valamilyen nyelvet? :)
Anikó vagy Yasashii, vagy...ami szimpatikus... Izéke...//

scorchio
admin
Név: Adamek Zoltán
Kapcsolat:

Re: Nyelv tanulás

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2014. 02. 11. 17:01

+1, Duolingo ugyanúgy, csak franciát. Szálljatok be ti is, aztán versenyezzünk :)
Scor / Adamek Zoltán | Klubvezető / admin. | blog: http://zoltanadamek.com

Válasz küldése