Ínyenceknek! - Mindenféle étel-ital, receptek stb. helye

...minden... más. :D
Marcell
feltörekvő fórumozó
Név: Marcell
Kapcsolat:

Re: Ínyenceknek! - Mindenféle étel-ital, receptek stb. helye

Hozzászólás Szerző: Marcell » 2014. 11. 18. 17:15

Íme, legújabb Recept ötletem. Nem szeretem, a fantázia neveket Szóval nevezzük, mondjuk:
Grillezett camembert Fehér zöldség körettel grillezett paradicsommal és tükörtojással.

Amit tudni érdemes a receptről, hogy igen könnyű elkészíteni. És olcsón beszerezhetőek az alapanyagok. Furcsasága a receptnek hogy nem meg szokott ízekkel dolgozok az emberek nagy része ezeket a zöldségeket nem szokta kombinálni így grillezni inkább húslevesbe vagy hasonlóakba. Viszont úgy raktam össze, hogy Íz világban Teljes mértékben passzoljanak egymáshoz és a camemberthez. Kiegészítik egymást és a tükörtojás csak meg koronázása az egész ételnek. Próbáljátok, ki nagyon merem ajánlani
Kép

Zakuro
szervező, hiszen szervez ő...
Név: Oláh Zsófia
Kapcsolat:

Re: Ínyenceknek! - Mindenféle étel-ital, receptek stb. helye

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2015. 05. 10. 16:48

Kép
Tegnap csináltunk gyoza-t először, kifejezetten bejött a dolog nekünk :D

Receptek:
tészta: http://www.justonecookbook.com/recipes/gyoza-wrappers/
Megjegyzés:
mi több hússal csináltuk(kb 40 dkg) és 3-4 káposztalevél ment bele, kicsit féltünk hogy milyen lesz az íze de alig lehetett benne érezni. A szójaszósz miatt kellemesen megpirult az alja, kicsit édeskés lett. A tészta gyúrása tartott talán kicsit sokáig, ezt leszámítva elvoltunk vele, párhuzamosan csináltuk a végén két serpenyőben :D
(=⌒‿‿⌒=) Zaku vagyok, a túlélő _φ(。。)
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Válasz küldése