Filmek

...minden... más. :D
Zakuro
szervező, hiszen szervez ő...
Név:Oláh Zsófia
Kapcsolat:
Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2013. 07. 29. 12:32

Nyohaj, én is akkor beszállok a dömpingbe :D Mit is láttam legutóbb...hmm..

Acélember (7.5/10)
Moziba 3D-vel egész jó volt, bár kicsit gáz volt amikor ki kellett üríteni a várost, erre a végső csatában szerintem a kidöntött épületek miatt több ember halt meg mint amennyit az "idegenek" szándékosan megöltek. Kész felüdülés volt amikor úgy mentek végig a még ép városrészeken hogy nem mennek neki semminek...na de akkor jó volt nézni a repülést :D A harci jelenetek tetszettek még, amikor látszott hogy akinek "szuper ereje" van, az úgy is mozog/kb egy videojátékban éreztem magam, pozitívan / :mrgreen: Szerintem megérte leforgatni :D

Anno még volt egy Vasember 3 (8.5/10)
Szintén moziban láttam, megérte :D Nehéz volt megállnom hogy ne nyomassak egy kis spoilert előtte, de kiadós kis élmény volt :D Most már lehet legalább válogatni a páncélok közül is :lol:

Eleven testek (8/10)
E mellé csak bedobok két videót :D

Tervezett:
Szemfényvesztők, Tűzgyűrű, Farkas, A magányos lovas
(=⌒‿‿⌒=) Zaku vagyok, a túlélő _φ(。。)
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

czdorothie
lelkes fórumozó
Név:Dóri

Hozzászólás Szerző: czdorothie » 2013. 07. 29. 12:39

Szacsi írta:Asszem, amit többször megnézendő és elgondolkodtatott filmnek könyvelnék el az az Eredet :D
Egyik kedvencem! :)

Zaku: Warm Bodies beteg. :D De nagyon imádnivaló. :)
Acélember nekem majdnem 10 pontos (kár, hogy szinkronosan láttam QQ), de egyébként nagyon imádtam.
Life is a choice. It is YOUR life. Choose consciously, choose wisely, choose honestly. Choose happiness.

czdorothie
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: czdorothie » 2013. 08. 03. 18:14

Nekem most ilyen limonádé napjaim voltak. Q_Q
Nem röhögni!
Elátkozott Ella
Ha igaz volna (Mark++)
Kabalapasi
Pontozást kihagynám...

Ezek után ezért meg nézek majd egy Oblivion-t. :)
Life is a choice. It is YOUR life. Choose consciously, choose wisely, choose honestly. Choose happiness.

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2013. 08. 05. 13:12

czd írta: Ezek után ezért meg nézek majd egy Oblivion-t. :)
..remélem a Wall-e-t már láttad :D

Én most ezeket emelném ki :D régi kedvencek
A manitu bocskora 10/10
Hát..masszív agyfolyás a javából :D
[+] SPOILER
ELŐZETES
A zűrhajó
A trailer megmutatása után volt akitöl afféle "nem láttam és remélem nem is fogom" reakciot kaptam :D
Részben afféle Star Trek/Star Wars paródia :mrgreen: (+ az elbujtatott utalások és egyéb miatt nem árt ha látjuk előtte a Manitu bocskorát :D)
[+] SPOILER
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

czdorothie
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: czdorothie » 2013. 08. 05. 14:24

Zakuro írta: A trailer megmutatása után volt akitöl afféle "nem láttam és remélem nem is fogom" reakciot kaptam :D
jóvanna :P

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2013. 08. 06. 15:45

Mai nem túl mozgásképes állapotomban kicsit kúráltam magam ^^"

Életrevalók 10/10 ( mostanában csak jó filmeket nézek? :D vagy rossz a pontozásom XD)
Francia film, igaz történet alapján, nekem nagyon tetszett. Sokszor találkozunk a való életben is olyanokkal, akik hátrányos helyzetben vannak(esetünkben egy tolószékes férfi) és egész érdekes módon közelíti meg a témát, érdemes elgondolkozni rajta 8-) Itt az egyik fő jelenet belőle, ahol a film elején segítőt keresnek a főszereplőnek :P
[+] SPOILER
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zakuro 2014. 01. 22. 18:37-kor.
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

czdorothie
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: czdorothie » 2013. 08. 06. 20:42

czd írta:Ezek után ezért meg nézek majd egy Oblivion-t. :)
7/10

(trailer ötlet jó Zaku, csóróm is:P, thx:D)
[+] SPOILER

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2013. 08. 20. 21:34

Kis ünnepi filmezés :D

Van Helsing (8/10)
Fuh..hol is kezdjem :D Hát...Hugh Jackman, nah :3 Itt nálam már nem kis jó pontot lehet szerezni :D Egy "újabb" vámpíros, vérfarkasos film, a jó öreg Drakulával, ezt még 2004 be csinálták, szerintem egész jóra sikerült (még Frankenstein szörnye is szép szerepet kap benne :D ) A ruhákat imádom benne (lásd itt és itt ) és a soundtrack sem utolsó :roll:
[+] SPOILER
Összességében jó, van benne minden ami kell /nekem legalábbis:"D/ szörnyek, vámpirok, vér, morgás ezerrel, szerelmi szál és egy "jó" befejezés :twisted:

Trailer:
[+] SPOILER
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Szacsi
lelkes fórumozó
Név:Benda Szilvia

Hozzászólás Szerző: Szacsi » 2013. 08. 25. 15:26

Most végzett filmecske: Sárkányszív *.*

Csak 3x kell bejátszani a tv-ben, hogy elérjem végre és akkor se az elejétől XXD
De annyira imádom ezt a filmet *.*
"De ha sorsod balra fordul, ne feledd hogy éjszaka, odafentről, sárkánymennyből, rád néz Draco csillaga"

Lesz még egy Jurassic park is (DINÓÓK), lép nézni*

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2014. 01. 22. 18:36

Mivel legutóbb is vámpíros film volt a palettán, folytatom egy hasonló témát bontogatóval 8-)

Csontváros (8,5/10)

Hát nem vagy egy könnyű eset fiam, meg kell hogy mondjam. Kiadtok egy könyvsorozatot, aztán meg egy másikat, én okos elkezdem olvasni az elsőt, erre belebotlok abba a filmbe ami a 4. könyvnek felel meg :D Not bad...
Igazából magamhoz híven nem bírtam nyugton maradni, és nekivágtam ennek a másfél órás gyönyörnek (ajánlott olyannal nézni akinek nincs tele már a hótaposója is a fantasy filmekkel, nekem volt szerencsém egy ilyen társasághoz, a végére már inkább neki adtam volna a karót, nem a vámpíroknak ^^")
A történetet egész jól felépítették szerintem, az egyszerű effektek jók(varázslás) de a többinél már visszasírtam a Twilight farkasokat :D. Kíváncsi vagyok hogy mit hoz majd a többi rész, minden esetre amiket eddig megismertem a könyvből(helyszín, fegyverek és kisebb utalások) azokat egész jól visszaadta :D Külön tetszettek a zenéhez illesztett jelenetek is( volt egy egész jó verekedés és persze a kimaradhatatlan romantikus percek) amire adok egy jó pontot-lehet én vagyok vak, de nem sok filmbe látom hogy ennyire eltalálnák a zenei aláfestést, szerintem ez egész jól sikerült.
[+] SPOILER
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Válasz küldése