Filmek

...minden... más. :D
Zakuro
szervező, hiszen szervez ő...
Név: Oláh Zsófia
Kapcsolat:

Re: Filmek

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2014. 01. 29. 18:40

(ígérem, az utolsó a témába, most már váltani fogok :roll: )

Dracula (2013) 7.5/10

Mivel a színész miatt ( Jonathan R. Meyers) elfogultabb voltam a sorozattal, az alakításától eltekintve bőven van kivetni való rajta. Néhol zavaróan egyértelműek az utalások (bár a cím alapján ez talán nem meglepő :D ), néhol viszont kifejezetten megérdemelné a 10 csillagot. Korhű ruhák, helyszínek, felszerelés látható, a színészek is jól lettek összeválogatva, és azért izgalomból is jutott bőven. És ha már a helyszíneknél tartunk, van benne egy-két igen érdekes jelenet is (ajánlott nagyobb figyelemmel nézni az első részt). A téma megszállottainak kötelező darab-már csak azért is mert érdekes ez a feldolgozás szerintem, illetve a díszlet tényleg pofásra sikerült.
[+] SPOILER
Mivel vámpíros sorozatokból kapott már bőven a világ (True blood, The vampire diaries, The originals, Angel, Moonlight, Blood ties, stb..) ezért ezt se kívánták 8 évad hosszúra elnyújtani. 10 évadot kaptunk, bár a lezárás hagy bőven kívánnivalót maga után *reménykedik hogy ez még nem a vég~~*
Nem mellékes talán az is, hogy a sexy bestia, a Dracula-t alakító Jonathan sajnos nem veti meg az alkoholt, így talán nem meglepő, hogy sokan nem szívesen dolgoznak vele. korábbi filmek forgatásán is meggyűlt már vele a rendezők baja, itt pedig a magyarországi jelenetek forgatásán "használhatatlan" állapotban jelent meg az egyik fontos jelenetnél. Miután hiába várták hogy kijózanodjon és potyára bérelték ki a Magyar Állami Operaházat (mert miért ne ), néhány kisebb jelenettel kellett beérniük, a színész béréből pedig levonták az utómunkálatok költségeit(ugyanis odahaza fejezték be a forgatást egy rögtönzött díszlettel és összevágásokkal)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zakuro 2014. 02. 09. 16:53-kor.
(=⌒‿‿⌒=) Zaku vagyok, a túlélő _φ(。。)
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2014. 02. 09. 16:51

Egyenlőre ismerkedés nagyon a dologgal, nem is akarok előre inni a macibundára, de eddig kellemesen nézhetőnek tűnik.

The tomorrow people (2013)

Elvileg kapott egy kellemes 7.5-ös értékelést eddig, szóval nem lehet annyira rossz. Az egyik vicc a történetben, hogy a főhős már az első rész végén csatlakozik a gonoszokhoz :mrgreen: (legalábbis nagyon úgy fest hogy az a sötétebb oldal :roll: ) Amúgy ha egy szóval kéne jellemezni, akkor: hipervándor(ami amúgy sok helyen eléggé le volt húzva, nekem speciel bejött)
[+] SPOILER
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2014. 02. 24. 22:48

Paul (2011) (9.5/10)
'9.5/10? Zaku, túl elfogult vagy....'
A frászt, csak tetszett :D Rég láttam olyan filmet ami után ekkora agyfolyásom volt, nem csak 'aha..ja..láttam..jó volt'
Ahogy megközelítették a témát, az valami elképesztő nagy marhaság, és pont ezért jött be annyira. Paul figurája eléggé elborultra sikerült-főleg azzal a mély dohányos hanggal amit a magyarok találtak mellé. Érdemes egy minimális sci-fi tudással nézni, úgy üt csak igazán pár poén, de anélkül is garantált az esti kiütés.
Recept: vegyél két őrült képregény rajongót a Comic-conról, add mellé az eddig talán legjobban kidolgozott űrlényt akit valaha láttál, olyan stílussal hogy azt se tudod, egyed vagy nyaljad a szappant a vegyesboltban, majd körítésnek tegyél mellé ügynököket és felvilágosításra szoruló vallásos emberkéket. Eredmény: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bár akinek nem inge, ne vegye gatyára, én minden esetre még a héten újranézem szerintem :D
[+] SPOILER
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Yasa-chan
Név: Kucska Anikó

Hozzászólás Szerző: Yasa-chan » 2014. 02. 25. 10:02

Akkor is galaxis útikalauz stopposoknak! :D Az új filmet már egy jó ideje megnéztük, mostanában pedig újra vissza jött a dolog és a régiekkel folytatjuk ^^
Akinek pedig magyaráznom kell, hogy miről szól a dolog, az nagyon gyorsan kapjon fel egy törülközőt és irány filmet nézni, vagy olvasni! :D
Anikó vagy Yasashii, vagy...ami szimpatikus... Izéke...//

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2014. 03. 09. 18:21

Everything is awesome (9/10)

"Jah, ez se a mai kisgyerekeknek van kitalálva...,,
(by: random srác a kijáratnál, film után)

Na, itt egy újabb film amibe volt szerencsém betekintést nyerni.
(avagy 1 liter Sprite+120 g paprikás crispers felpakolva, és indulhat az agyfolyatás)
Szerintem a 6 éves korhatár ami rajta van csak azért kell, mert abban a korban nem áll fenn a kritikus agysejtelhalás lehetősége. Viccet félretéve, kifejezetten ajánlott a nagyobb korosztálynak, főleg azért, mert sikerült elkapniuk egy olyan mondanivalót, ami után fejet hajtok előttük. (türelmesebbeknek ajánlott a film, kevésbé türelmeseknek meg itt a link) :D -bár a HP-s szettnek én örülnék *-* -
Néha kicsit azért fájtak a gyenge szóviccek, de ha az elején rá tudunk állni a film hangulatára, akkor igazán élvezhetővé válik a műsor.
NÉZD MEG!!!
[+] SPOILER
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2014. 03. 11. 09:21

offtopicos offtopic :3
37 nap várakozás után végre a kezemben tarthatom a Csontváros puha borítású kötetét, mon nom nommmm~~~

Megj: ha messziről jön egy könyv, akkor inkább várj egy hetet hogy postára adja, ahelyett hogy 4 emberen át próbáljátok eljuttatni egy pesti happontba, amihez még valahogy fel is kéne jutni...nem...hidd el, jobb a posta -az 4 nap alatt megoldotta, bár a szívrohamot hozták rám amikor a postán helyileg nem találták a csomagot elsőre, de azért meglett, néha ilyen is megesik *lekopogja*
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2014. 06. 09. 17:43

Nem tudom, ki hogy van a témával, de ha ezt a filmet nézzük perpill, akkor lehet hogy az Assassin"s Creed-nek is van még jövője majd filmes téren :D
(a napokban adták le a tv-ben, én korábban kezdtem el nézni, egész jól fel van szerelve a film látványilag-megkockáztatom hogy egész korhűnek tűnik)
[+] SPOILER
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2014. 11. 02. 19:34

A legutóbbi bejegyzésem örömére nemsokára írok egy ajánlót Dracula témában is (Rin örömére) de egyenlőre csak a trópusi vihart ajánlom :D Robert Downey J. négerként :mrgreen:
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

czdorothie
lelkes fórumozó
Név: Dóri

Hozzászólás Szerző: czdorothie » 2014. 11. 02. 20:00

Rin olyan jó filmeket látott mostanában. Amit mindenkinek minden körülmények közt ajánlok az a Leon a profi (igen a Jean Renos :D) és a Gettómilliomos. Úgy semmit sem fűznék hozzá. Ezek a filmek tényleg a MUSTWATCH kategóriában vannak.
Life is a choice. It is YOUR life. Choose consciously, choose wisely, choose honestly. Choose happiness.

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2014. 11. 09. 22:30

Hivatalosan is elérhető a Dracula Untold HD-ben :oops:
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Válasz küldése