Anime vs Live action

Doramákra bőven van érdeklődés, live action meg amúgyis egyre több van - legyen nekik is hely :)
Zakuro
szervező, hiszen szervez ő...
Név: Oláh Zsófia
Kapcsolat:

Anime vs Live action

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2013. 02. 23. 15:31

KépA nagy csata kezdetét veszi!

Mint tudjuk, nem csak arra van példa, ha egy mangából anime készül, hanem arra is, amikor egy animéből élő szerepős film készül. Kíváncsi lennék, hogy ti milyen live action-okat láttatok eddig, melyik nyerte el tetszéseteket, illetve a film volt-e a jobb, vagy az anime?

Példa: Death note. Nem sajnálva rá az időt, 3 filmet le is hoztak a futószalagról. Ebből örömünkre(?) 2 filmet le is szinkronizáltak-én személy szerint maradok a jól bevált japán szinkron+magyar feliratnál. Nekem nagyon tetszett már az anime is-finoman szólva, bár erre a posztereken, mangákon, wallscrollon, kulcstartokon, képeslapokon kívül semmi nem árulkodik a szobámban (a fanságom legyűrt végül...). Szerintem a szereplők a maguk módján jók voltak és a halálistenek is adtak a pixeleikre :D
A másik vicces dolog számomra az volt ebben, hogy ez volt eddig az egyetlen magyar TV ben vetített film animés témák alatt, amit nem csak én néztem a képernyő előtt ülve. Akadt az a pillanat, amikor vége lett az első filmnek, és apum a megszokott "jaj, már megint egy agresszív, perverz csingcsung dolog" helyett a következő felszólalással élt: "Mi?? Máris vége? Van ennek folytatása? Mond hogy van!"
Szóval a második részt együtt nézte a család ^^ Anyuci, apuci, bátyó, hugica és még a nagynéni is beszállt(akinek rákövetkező napon már kereshettem is ki a 3. rész feliratos verzióját online)

Szóval személy szerint én pl a Death Note filmben nem csalódtam. Lehet ezen vitázni hogy csak az elvakult fanságom az oka, de nekem tetszett :D Ti hogy vagytok vele?
(=⌒‿‿⌒=) Zaku vagyok, a túlélő _φ(。。)
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Szacsi
lelkes fórumozó
Név: Benda Szilvia

Re: Anime vs Live action

Hozzászólás Szerző: Szacsi » 2013. 02. 24. 23:52

Jelentem őszintén, lehet érte kövezni, de én a Death Note Live Action-ét nem láttam, max részleteket, volt hogy láttam egy két dolgot, de hogy végig nézzem, addig soha nem jutottam el :D

A Yamato Nadeshiko Shichi Henge viszont nagyon bejött :D (főleg, hogy az animebeli rajzolására lenne egy két szavam, de azt hagyjuk XD)

Jövőben viszont tervbe van a Skip Beat live action megnézése, mivel az animét és a mangát is imádom belőle :D

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2013. 02. 25. 19:14

YNSH-t a napokban kezdtem el-újra- szerintem egész jól lettek összeválogatva a színészek :D (az animével valami oknál fogva elakadtam..pedig úgy rémlik tetszett..lehet csak türelmem nem volt hozzá ^^")
Skip Beat-> csak képekre kerestem rá, de *nom nom nom nom*
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Szacsi
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: Szacsi » 2013. 02. 26. 20:11

Nya van még egy igaz az csak manga-ból és nem anime-ből,de akkoris :D
Zettai Kareshi :D kinek rémlik? :D akinek nem, azonnal manga.hu elolvas és fel nem kel, addig amíg nem végez vele!! :D
szal Live Action-ét még nem láttam, de nagyon érdekel X3

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2013. 04. 30. 13:24

Zettai Kareshi elég érdekesnek néz ki :roll:
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Szacsi
lelkes fórumozó

Hozzászólás Szerző: Szacsi » 2013. 06. 21. 15:11

Kenshin live action-t sikerült megnéznem :D
Elég érdekesre sikerült, a történet az anime-hez képest kicsit összekuszálódott, viszont a harc jelenetek nagyon bejöttek *.*

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2013. 07. 29. 12:37

És akkor már ide is :mrgreen: Nem tudom ki látta az animét, én rongyosra néztem szóval nagyon az elvásáraim/sajnos/ XD
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Yasa-chan
Név: Kucska Anikó

Hozzászólás Szerző: Yasa-chan » 2014. 01. 10. 20:17

Egy hónapja, vagy valahogy úgy kezdtem el nézni egy animét (Skip beat!), van neki élőszereplős változata is, bár addig még nem jutottam el, hogy meg is nézzem, de érdekelne majd ^^

Valaki látta már valamilyen verzióban? :) (Manga, anime, live action? :))
Anikó vagy Yasashii, vagy...ami szimpatikus... Izéke...//

Válasz küldése