Meeten kívüli programok

Szeretnéd tudni, mikor találkozunk? Ötleted van, hogy mit csináljunk? Itt a helye!
Zakuro
szervező, hiszen szervez ő...
Név: Oláh Zsófia
Kapcsolat:

Re: Meeten kívüli programok

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2011. 07. 15. 19:20

Flashmob

Augusztus 10-én a Hősök terén egy érdekes Flashmob lesz, lehetőleg videót is fogatnak majd. A facebook-on "SMTown ~ Hungarian Flash mob *-*" cím alatt érhető el az esemény, és remélhetőleg nemsokára felkerül a koreográfia is. A lényege az lesz-amint a cím is utal rá- hogy koreai számokra kell majd táncolni.
Ajánlom figyelmetekbe, ha összejön, szerintem nagyot üt majd, ha lesz rá lehetőségem, tuti lemegyek :D
(=⌒‿‿⌒=) Zaku vagyok, a túlélő _φ(。。)
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Zakuro
szervező, hiszen szervez ő...
Név: Oláh Zsófia
Kapcsolat:

Re: Meeten kívüli programok

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2014. 12. 07. 21:00

Nos, animepiac, ConPót..~~~

Hát összességében ha olyan embert fogsz ki aki akkora ökör mint te, akkor jól jársz :D Segítségemre volt most Gearius (Kinga ) nevű pszichopata pogácsaosztogató, kellemesen elvoltunk :D (durva h mekkora kereslet van az én kicsi pónim figurákra :D)
Bent volt termünk de érdekes volt h egy két ember kicsit eléggé bamba...majdnem megvették a mellettem lévő pultnál azt a mangát amit én fele annyiért árultam :D Kicsit figyelmetlenek néha az emberek :/ Szerencsére nem 20 tonna mangával mentem haza meg ugy so-so elégedett vagyok az eredménnyel, meg voltak dolgok amire legközelebb okosabban figyelek oda.
Volt egy star wars könyvem amit árultam, nagyon durva reakciót váltott ki :D KB 3 pasi jött oda hozzám hogy : "hmm..star wars..na lássuk mennyit tudsz róla" :D (nem sima könyv volt) Kb úgy éreztem magam mint egy iskolai felelésnél :DDD
Kicsit kevésnek tartottam a rendezvényt de ugy megfelelt azért a célnak (bár ha nem szakadt volna egész nap az eső akkor lehet többen jöttek volna :D
(=⌒‿‿⌒=) Zaku vagyok, a túlélő _φ(。。)
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Válasz küldése