Arche Age

Ez a mindenféle bitagyú társalgás helye. ;)
Marcell
feltörekvő fórumozó
Név: Marcell
Kapcsolat:

Re: Arche Age

Hozzászólás Szerző: Marcell » 2014. 11. 05. 21:47

Először is ugye mikor letöltötted akkor a kliensnél át kell állítani hogy Európa legyen. utána ha Belépsz akkor Shatigon Szerón vagyunk a Born In Fire klánnal magyarok. van ugye 4 játszható faj Mi az Elf vagy Ember kombó van nyomjuk mert a másik kettő egy másik kontinensen van és később kemény Goldokért meg lehet tanulni egymás nyelvét de az úgy bonyolultabb szal ha többet akarsz velünk tolni ak vagy elfet vagy embert csinálj sztem.
egyébként van Ts meg minden szóval ha komolyodik a dolog ott is szívesen látunk
Kép

Rizibizi
szervező, hiszen szervez ő...
Név: Pércsi Mariann Ilona
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rizibizi » 2014. 11. 05. 22:28

Most nem leharapni akarom a fejed, de: Tudok játszani. Értem a játékot nagyjából+ van itthoni segítségem. Kérlek tedd meg, hogy nem nézel teljesen kezdőnek.( Bár a profitól is messze állok, néha nehezen fejtem meg a questeket az egyenlőre minimális angolommal.)
Nos egyenlőre én az Eannán vagyok a családdal játszottunk kicsit. Én a Firranokat kedveltem meg, de akkor azon a szerveren majd holnap varázsolok egy elfet is.:) Majd mindenképpen keressük egymást.:)
A rózsaszín nem egy szín, hanem egy életérzés.

"Én:Olyan aranyos vagyok, hogy, ha a Parlament ismerne akkor velem fizetné az állam adósságot.
Taka: De akkor tartoznának nekünk! "

Marcell
feltörekvő fórumozó
Név: Marcell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Marcell » 2014. 11. 05. 23:37

Őm nem tom mivolt ebbe ami miatt úgy érezted hogy kezdőnek nézlek. sorry egyáltalán nem annak szántam csak próbáltam értelmesen elmagyarázni :D mert nem mindig megy :D
Holnap szeretnék pont kezdni egy új karaktert ha gondolod tolhatjuk együtt a kiskarizást. meg ha szabad javasolni sztem az emberrel jobban járnánk mert az kap kis hajót az elején az elfnek meg valamiért nem volt olyan küldie amibe meglehetett kapni. Jah meg megyek holnap meet re de utána tolhatjuk nem tudom te mikor érsz rá
Kép

Rizibizi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rizibizi » 2014. 11. 06. 08:03

Én most betegen egésznap itthon vagyok.:) De akkor megvmegvárlak.:)

"Én:Olyan aranyos vagyok, hogy, ha a Parlament ismerne akkor velem fizetné az állam adósságot.

Rizibizi
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rizibizi » 2014. 11. 06. 08:16

Hopp, ma csütörtök van?
Akkor csak kilenc után érek haza.x.x

Válasz küldése