PlayIT

AnimeCon-ok és hasonló események fóruma.
Zakuro
szervező, hiszen szervez ő...
Név: Oláh Zsófia
Kapcsolat:

PlayIT

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2014. 11. 16. 19:15

Me' játszani gyóóó~~~ (meg mert van ilyen és nem láttam róla topic-ot :roll: )
(=⌒‿‿⌒=) Zaku vagyok, a túlélő _φ(。。)
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Zakuro
Kapcsolat:

Re: PlayIT

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2014. 11. 16. 19:17

A mostani PlayIt-re lesz alkalmam elnézni, volt már esetleg valaki -Viktoron kívül más nem rémlik?
(egy baráti látogatás miatt lenézünk majd, én még nem voltam ilyen rendezvényen, bár mivel a con-okon technikailag csak a kockulós részeket látogattam, lehet nem fogok nagyot csalódni :)
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Yasa-chan
Név: Kucska Anikó

Hozzászólás Szerző: Yasa-chan » 2014. 11. 17. 19:21

Luca volt, ha jól emlékszem, szerintem ő tudna mesélni :D
Anikó vagy Yasashii, vagy...ami szimpatikus... Izéke...//

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2014. 11. 30. 21:14

*hö ---hö----hö---* *retardált nevetés*

Noss...van az a gyönyörű magyar mondás, ami valahogy úgy hangzik, hogy "saját hibájából tanul az ember". Most valami hasonló szituációt éltünk át :D

így visszagondolva, eszembe jut az a helyzet, amikor az első Con-ra elmentem(animekarácsony 2011 kb) és kezdett formálódni a Con-vonat. Scor figyelmeztetett hogy kevés con-os szabályok egyike hogy SOHA ne csatlakozz bele. Ez részben poén is volt akkor, részben komoly is, mivel amerre megy a tömeg, arra követed őket...igen, ha kint 50 cm-es hó van és rajtad csak póló van, akkor is...igen, ha 200 ember tekeredik körbe és nyom palacsintává, akkor is...nem Józsika, a vesém a másik karodba van, az a lapockám volt.

Tehát PlayIT...kaptam előtte azt a finom baráti megjegyzést hogy "készüljetek fel skacok mert lesznek majd 13 éves kis cukorfalatok akik (ezt a részét inkább nem folytatom ) . Szal kockák, egyszerűen mondva.
Szép naívan mint a ráérős (kackac) emberek, elindultunk. Az már eleve szép volt hogy aki miatt mentünk volna le, a buszmegállóba írta az sms-t hogy "bocsi, mégse jövök". No sebaj, jegy már megvan, azért nézzünk le, csak nem lesz olyan szar :D

Te ...hülye... naív... állat... :mrgreen:
Jó, félreértés ne essék, nincs nagy rálátásom a rendezvényre, így nyilván nem ér fel rendes véleménnyel amit írok, de azért már én kérek elnézést :D MEgérkeztünk, látjuk hogy ott a bejárat, jeee~~ mész lelkesen, erre fent a felirat. Na hoppá hoppá, álj csak meg. Jegy vétel...hmm..nem , itt nem mehetsz be. Nem érdekel hogy van két háziko ahol árulják a jegyet és lazán be tudnál menni az ajtón ahol kb 2 ember/5perc a sűrűség...nope...sicc innen, nem a te helyed. Viszon kb egy sarokkal arrébb, ha átvergődsz egy nagy kocsikkal telezsúfolt parkolón, akkor ott lesz a ti kaputok.

Megérkezel. Haladsz egyre közelebb és rájössz hogy a távoli kép csak egy optikai csalódás volt. Az nem egy sor..az egy kb 500 fős tömeg...(hülyén tud becsülni, nem találtam sajna képet)
Ott állsz..nézed...nézed...13 évesek... kb helybe nem is látsz a szülőkön kívül 16 felettit...aztán majdnem elütnek két babakocsival...:DDD Amikor a beléptetésnél meg orditja a srác hogy "napi jegyesek a bal oldalra, hétvégi jegyesek a jobbra*két perc mulva ez forditva volt* "
Hmm...te tényleg be akarsz menni? Gondold át..nem nagy a hely, és már pedig bő 1 orája megvolt a kapunyitás...
Jön az újabb kiáltás: "igen, nagyon jó, most oda a zászlóhóz a kétnaposak.."
Hmm..az előbb még a másik oldal volt, na sebaj.
Még egy babakocsis...de az a gyerek már tud járni is, nem értem minek neki. Sebaj, bent majd biztos sprintelni fog az Xbox-hoz.
A sor meg nem fogy persze..illetve a tömeg. Aztán meghallod a kedvenc mondatodat:
-Szuper, és akkor most megtanuljuk hogy melyik a jobb és melyik a bal oldal :D

Jeee, mindig is erre vágytam :D Tudod kivel szórakozzatok :D Itt volt az a pont ahol úgy döntöttünk hogy nem érdekel mennyi jó játék és ujdonság vár bent minket, nem fogunk 10 évesekkel verekedni 10 perc kockulás miatt, inkább sarkon fordultunk és az első adandó alkalommal eladtuk a jegyeinket. (amiből aztán otthon bepizzáztunk...totally worth it)

Szóval...olvastam hogy nem csak mi jártunk így, más is emiatt nem ment be. Én inkább meghagyom a kicsiknek ezt és megyek akkor már anime conra...

Érdekesség:
Amúgy csak azt nem tudom(tudjuk) megérteni, hogy ha ott az elővételeseknek EGY kapu(kétnapos és napi is ugyanott megy be) akkor mennyi energiába került volna kinyitni egy másik ajtót is onnan kb 10 méterre és kettéválasztani a sort, VAGY ahol helybe lehet venni a jegyet, oda átvinni 50 karszalagot és ott is beengedni az embereket VAGY rendesen megszervezni a beléptetést :DD

Még jó hogy nem vip jegyet vettünk 20 ezerért...azt nehezebb lett volna eladni ott helybe...dum dum tassss~~
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

scorchio
admin
Név: Adamek Zoltán
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scorchio » 2014. 12. 02. 23:02

Még jó, hogy sikerült valami igazán pihentető, kellemes programot találni~ *kikapcsolja a szarkazmust*
Scor / Adamek Zoltán | Klubvezető / admin. | blog: http://zoltanadamek.com

Zakuro
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zakuro » 2014. 12. 03. 06:56

scorchio írta:Még jó, hogy sikerült valami igazán pihentető, kellemes programot találni~ *kikapcsolja a szarkazmust*
itt már csak az az érdekes hogy csoporttársaimmal beszéltük, hogy animeconra azért nem járnak már ők se mert kiöregedtek(legalábbis 20 as korosztály nem nagyon van ott, csak kb 8 alatti). Ezért lenne elvileg a PlayIT, hogy oda menjenek az idősebbek, erre pont fordítva sült el a dolog :D Szóval...szivacs...
(¬_¬'')ԅ( ̄ε ̄ԅ)

Rizibizi
Név: Pércsi Mariann Ilona
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rizibizi » 2014. 12. 04. 08:08

Na. 20-án egy kilenc évessel megyek.:) Neki valvalószínüleg élvezhető lesz.:)
A rózsaszín nem egy szín, hanem egy életérzés.

"Én:Olyan aranyos vagyok, hogy, ha a Parlament ismerne akkor velem fizetné az állam adósságot.
Taka: De akkor tartoznának nekünk! "

Válasz küldése